Newsletter

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Profi-BAU.cz - certifikovaná zařízení pro stavbu

Zajišťujeme dodávky i servis produktů a zařízení pro stavbu. Naší specializací je především příslušenství pro jeřáby, hydraulické ruky, vysokozdvižné vozíky. V obchodní oblasti se pohybujeme již od roku 1997, přímou specializaci na produkty Boscaro pak od roku 2006. V současné době jsme oficiálním distributorem těchto produktů pro ČR. V nabídce máme i další produkty světových a českých výrobců. V naší nabídce jsou pouze kvalitní a certifikované výrobky, splňující plně evropské normy.

Hlavní nabídka našeho sortimentu:

-          bádie a koše na beton

-          manipulační kleště, svěrky a závěsy

-          výklopné a pracovní kontejnery

-          paletové vidle

-          mobilní zábrany

-          závěsné a pracovní koše

 

Produkty Boscaro

Firma Boscaro - přední světový výrobce zařízení a příslušenství pro jeřáby a VZV, která slouží především pro manipulaci s materiálem - beton, palety, kámen, suť, prefabrikáty apod.

Firma Boscaro je na trhu více než 30 let. Jedná se o pevnou dynamickou firmu, s vlastním vývojem a výrobou. Vývoj produktů je veden s použitím nejmodernějších systémů řízení dat.  Každý výrobek je následně podroben důkladnému testování před uvedením na trh a samozřejmě splňují všechny potřebné normy a certifikace.

Všechny produkty BOSCARO jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a jsou vyráběny systémem řízené kontroly kvality životního prostředí. Všechny výrobky jsou vyráběny především s ohledem na bezpečnost práce  a splňují  všechny uvedené směrnice EHS.

Boscaro v číslech:

· 5500m2 plochy výrobního závodu ;
· Zavedení nových výrobků každý rok ;
· 130 produktů v našem aktuálním katalogu ;
· Dodavatel do 25 evropských zemí;
· Dodavatel do Kanady a Spojených států amerických ;
· 60 % produkce BOSCARO je nyní vyráběno pro vývozní trhy ;

 

Služby a servis

Zajišťujeme plný záruční i pozáruční servis.

Pro každého zákazníka vypracujeme na požádání individuální nabídku s ohledem na jeho specifikaci. Neváhejte nás kontaktovat.


Zavolejte nám

Pomoc s výběrem - Objednávka po telefonu

Volejte 774 300 056